Stacja kontroli pojazdów

11 maja 2020

Stacja Kontroli Pojazdów – jak działa?

O stacjach kontroli pojazdów napisano już wiele.  Jak działają, na jakiej podstawie prawnej, jakie mają kompetencje?  Dlaczego są płatne?

W tym opisie, nie będziemy rozwijać powyższych punktów. Chcemy i napiszemy o tym, jak działamy, dlaczego warto do nas przyjechać? Co poza działaniem stacji kontroli pojazdów oferujemy?

Stacja Kontroli Pojazdów – czym się wyróżnia?

Nasza stacja kontroli pojazdów nie należy do żadnej sieci. Jest całkowicie niezależna, a swoje działanie zawdzięcza prywatnemu inwestorowi, którego zamiłowaniem i pasją jest motoryzacja. To dzięki tej pasji, stacja kontroli pojazdów może działać i się rozwijać.

OSKP – tak, bo jest to okręgowa stacja kontroli pojazdów – do użytku oddana została w 2016 r., jej możliwości badań technicznych są dość znaczne. Hala dwukanałowa pozwala na badania techniczne niemal wszystkich typów pojazdów.

Nowoczesne urządzenia, system urządzeń, pozwala na precyzyjne, dokładne i szybkie sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. A doświadczeni diagności podczas badania technicznego czyli tzw. okresowego przeglądu technicznego – nie tylko sprawdzają ale przede trafnie diagnozują.

Więcej niż na zwykłej stacji kontroli pojazdów

Jedni powiedzą, że stacja i serwis samochodowy w jednym to okazja do szukania dziury w całym. My zaś powiemy, dzięki takiej bliskości funkcjonowania mamy pewność trafnej diagnozy wszelkich usterek.

Wiedza diagnostów samochodowych bardzo często oparta jest na doświadczeniu wynikającym z wielu lat realizowania przeglądów, badań technicznych. Jest to jak najbardziej odpowiednia praktyka, jednak nadal zdarzają się sytuacje, w których niezastąpiona jest wiedza i doświadczenie mechanika samochodowego. Dzięki niej, diagnosta jest w stanie znacznie lepiej niż w innych stacjach kontroli pojazdów, doradzić klientowi w kwestii rozwiązania problemu (jeśli taki faktycznie się pojawi) lub przekazać wskazówki, których w innym miejscu nie miałby szans otrzymać.

Czy warto przyjechać na naszą stację kontroli pojazdów?

Dobra lokalizacja, świetni diagności i miła obsługa to dla nas niewystarczająca rekomendacja, dlatego poprzeczkę stawiamy wyżej. Przede wszystkim kierujemy się bezpieczeństwem kierowców i innych użytkowników dróg, dlatego nasze badania są odpowiednie, kompleksowe i wykonane na niezawodnych urządzeniach.

W obecnej sytuacji też dostosowaliśmy się do panującej epidemii, dlatego kładziemy nacisk na zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów jak i samych pracowników.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Dąbrówce – serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *