Serwis opon

17 marca 2023

Serwis opon – Wulkanizacja – CEL

Stacja Serwisowa Cel, to nie tylko Stacja Kontroli Pojazdów i Serwis samochodowy. Świadczymy również usługi serwisowe związane z serwisem opon.
Nasza wulkanizacja w Dąbrówce obsługuje również  Dopiewo, Skórzewo, Poznań i okolice.

Wspieramy naszych klientów kompleksową obsługą ogumienia od naprawy po wymianę i serwis. Oferujemy również możliwość przechowania opon. Dysponujemy osobnym miejscem do ich właściwego sezonowania.

Wulkanizacja na miarę Twoich potrzeb

Szerokość oferty marki CEL i specjalizacja w diagnostyce oraz serwisie sprawia, że pracownicy dysponują odpowiednim poziomem wiedzy technicznej. Warsztat wyposażony jest w odpowiednie narzędzia i urządzenia, pozwalające na serwis opon, również typu run flat. Świadczymy usługę serwisowania układów TPMS (układów monitorowania ciśnienia w oponach)

Profesjonalne doradztwo przy zakupie opon oraz felg

Udzielamy precyzyjnych informacji, co do rodzaju opon dla danego pojazdu. Bierzemy pod uwagę styl jazdy kierowcy i jego preferencje.

Wymiana opon Cię nie zaskoczy!

Zlecając nam opiekę nad stanem opon w Twoim pojeździe zyskujesz terminową wymianę bez kolejek. Czynności wulkanizacyjne dogodnie dopasowujemy do Twojego kalendarza.

Jak to u nas wygląda?

Wizytę w warsztacie umawiamy na konkretną datę i godzinę. Pracownicy przejmują pojazd w celu wykonania usługi wulkanizacyjnej. W tym czasie raczymy naszych klientów pyszną kawą.

Sezonową wymianę opon rozpoczynamy od sprawdzenia stanu ogumienia, które ma być zamontowane. Wnikliwej analizie poddajemy: wysokość bieżnika, ewentualne uszkodzenia i odkształcenia opon. Montaż nowych felg lub opon, rozpoczynamy od sprawdzenia zgodności.

Warto poświęcić kilka chwil zdejmowanym oponom – uszkodzenia i asymetryczne zużycie bieżnika wskazuje na źle ustawioną geometrię – “Geometria 3d

Proces wymiany opon:

  • Używane felgi dokładnie myjemy i czyścimy z korozji.
  • Obręcze i stopki opony smarujemy smarem.
  • Zalecamy montaż nowych wentyli.
  • Po zamontowaniu opon wszystkie koła są wyważone.
  • Opony (standardowe sezonowe i wielosezonowe) są rotowane, zgodnie z zaleceniami producenta auta. Wyjątkiem pozostają opony z bieżnikiem asymetrycznym. 
  • Śruby do montażu kół są co do zasady montowane ręcznie, a dopiero potem dokręcane kluczem dynamometrycznym, zgodnie z momentem dokręcenia.
  • W aucie z systemem TPMS (bezpośrednim) dokonuje się programowania czujników.
  • Przy montażu nowego kompletu opon, zalecamy ustawianie geometrii.  

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Jednak przestrzegamy przed okazjami zakupowymi. Pamiętajcie, że liczy się bezpieczeństwo, które jest bezcenne. Dlatego podczas każdej wymiany opon, skrupulatnie sprawdzamy stan ich jakości, a w naszym magazynie zachowujemy wszelkie potrzebne warunki do prawidłowego przechowywania opon.

Wulkanizacja CEL – Serwis, wymiana i przechowalnia opon
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 7:00 – 21:00
Sobota 8:00 – 15:00

Wymiana opon -Wulkaniazacja CEL

Kom: 666 080 217
Telefon: 61 670 40 93
Poznań – Dopiewo – Dąbrówka
Ul. Polna 3 Dąbrówka (Trasa S11, węzeł Dąbrówka)
62-070 Dopiewo (2o km od Poznania)

Jak dojadę

Zapraszamy – Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *