Dlaczego wymieniamy opony samochodowe?

5 lutego 2018

Dlaczego wymieniamy opony samochodowe? czy jest to konieczne?

Czasy, kiedy przez cały rok jeździliśmy na jednych oponach już dawno minęły. Dzisiaj każdy odpowiedzialny kierowca zaopatruje się w opony letnie i zimowe. W ten sposób dba o dwie ważne sprawy:
– komfort jazdy
– bezpieczeństwo jazdy

Opony wymienione w odpowiednim czasie gwarantują:

Dobrze dobrane opony – odpowiednie do temperatury otoczenia – gwarantują przyczepność na najwyższym poziomie, oraz na bezpieczeństwo jazdy. Nieprawdziwe jest stwierdzenie, że opony całoroczne zastępują opony zimowe i letnie.

Każdy rodzaj opon dostępnych na rynku – posiada odpowiednie właściwości dopasowane do temperatury. Skład opony zimowej jest tak dopasowany aby opona w ujemnych temperaturach (maksymalna temperatura odpowiednia dla utrzymania właściwości opony – to 7 stopni Celsjusza) posiadała jak najlepszą przyczepność. To samo dotyczy się opon letnich.

Wymiana opon – dobranie opony

Wiedząc, jak ważna jest wymiana opon, oferujemy klientom usługę wymiany opon letnich na zimowe i zimowych na letnie. Podejmujemy się także zmiany opon wówczas, gdy stan techniczny tych starych pozostawia wiele do życzenia. Doradzamy w wyborze nowych opon oferując szeroki wybór nowych opon.

Opony wymieniamy naprawdę szybko. Pracujemy sprawnie. Wszystko za sprawą wykwalifikowanego personelu, który świetnie zna się na swojej pracy. Nasi pracownicy wiedzą, jak błyskawicznie wymienić opony w każdym aucie niezależnie od marki, modelu oraz rocznika. Pracujemy na oponach różnych producentów.

Tym, co wyróżnia nasze usługi są także naprawdę korzystne ceny. Jednocześnie dbamy o to, aby nasi klienci nie musieli długo czekać na usługę. Wiemy, że dzisiaj każdemu naprawdę zależy na czasie, dlatego zalecamy wcześniejszy kontakt aby ominąć kolejki podczas sezonu wymiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *