Door to door

26 marca 2020

Door-to-door, nie musisz obawiać się przekazania samochodu do naprawy.

Mówiąc w skrócie, usługa door to door realizowana przez nas, posiada jeden CEL – naprawę Twojego auta bez kontaktu z obsługą serwisu. Obecne czasy wymagają rozwiązań, które będą gwarantowały bezpieczeństwo naszym klientom oraz pracownikom. Dlatego uruchamiamy usługę, która w branży motoryzacyjnej jest rzadkością, jednak funkcjonuje ona od wielu lat.

Co to jest door to door i jak działa?

Door-to-door to sposób realizacji usług np. naprawy gwarancyjnej lub zakupów bez konieczności udania się do punktu serwisowego czy sklepu.  Zamiast osobiście przyjeżdżać do warsztatu, niezależnie jak daleko jest on do miejsca postoju pojazdu, wystarczy zadzwonić do nas pod numer  +48 666 080 217 – przeprowadzić rozmowę, przez którą wystawimy wstępne zlecenie. Na potwierdzenie zlecenia, otrzymają Państwo od nas e-mail, który potwierdzi zamówienie na usługę door to door

Klient może zlecić bez wychodzenia z domu – telefonicznie oraz internet przegląd lub naprawę swojego auta, na przykład korzystając z naszej usługi. Usługa zaczyna działać już w momencie, w którym mechanik siądzie za kółkiem Twojego samochodu. Droga do warsztatu to doskonała okazja dla mechanika do przeprowadzenia wstępnej diagnostyki – wyłapania wszystkich stuków, nieprawidłowości działania układu hamulcowego, czy problemów ze skrzynią biegów.

Pojawiają się niekiedy pewne obawy klientów. Kto będzie prowadził samochód? Co się stanie podczas wypadku? Czy auto faktycznie zostanie naprawione? W wątpliwościach nie ma nic niezwykłego, każdy może je mieć. W przypadku usług CEL  nie ma jednak czego się obawiać.

Auto jest transportowane do warsztatu przez pracownika warsztatu – profesjonalnego mechanika, który w drodze do serwisu zdiagnozuje stan samochodu, a odwożąc go do Ciebie, sprawdzi czy wszystko działa tak jak powinno – dokładnie tak samo jak zrobiłby to wykonując jazdę próbną, gdy Ty czekasz w poczekalni warsztatu.

A co jeżeli zdąży się nieszczęście i auto zostanie uszkodzone podczas transportu? Każdy warsztat posiada polisę OC, która obejmuje jazdy próbne. Jeśli wypadek zdarzy się z winy pracownika warsztatu, wszystkie szkody są pokrywane właśnie z tego ubezpieczenia. Jeżeli wypadek spowoduje inny uczestnik ruchu, uszkodzenia pokrywane są z jego polisy OC – dokładnie tak samo jak w przypadku gdy sam siedziałbyś za kierownicą.

Door-to-door to niespotykana wygoda. Wystarczy zamówić usługę  i cieszyć się zaoszczędzonym czasem i pieniędzmi.

Napisz do nas biuro@stacjakontrolicel.pl lub zadzwoń 666 080 217

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *